Ексглава Celsius попросив відхилити позов Федеральної торгової комісії — ForkLog UA

Колишній CEO Celsius Network Алекс Машинський подав до окружного суду Нью-Йорка клопотання про відхилення позову Федеральної торгової комісії США (FTC) проти нього.

За заявою його юристів, справу слід припинити, оскільки Машинський залишив посаду гендиректора компанії у вересні 2022 року. З цієї причини твердження агентства, що відповідач «порушує» або «збирається порушити» закон, не обґрунтовані, зазначили адвокати.

FTC висунула низку звинувачень проти Celsius, Машинського та інших співзасновників криптолендингової платформи, включно зі Шломі Даніелем Леоном і Ханохом «Нюком» Гольдштейном. Відповідачі нібито для залучення криптоактивів обманювали споживачів шляхом неправдивих обіцянок, що їхні депозити будуть у безпеці.

У липні Celsius уклала з відомством мирову угоду, яка передбачає виплату $4,7 млрд. FTC погодилася відкласти виконання судового рішення, щоб компанія, яка проходить процедуру банкрутства, використовувала кошти на погашення вимог кредиторів.

Співзасновники компанії не пішли на врегулювання претензій агентства. Гольдштейн також звернувся з клопотанням про відхилення позову.

У червні 2022 року Celsius призупинила виведення коштів, обмін і перекази між акаунтами «через екстремальні ринкові умови».

Після подання заяви про неспроможність у Celsius відзвітували про «дірку» в балансі на $1,2 млрд. У серпні стало відомо, що зобов’язання компанії перевищують її активи на $2,85 млрд.

На початку 2023 року Генпрокуратура Нью-Йорка звинуватила Машинського в обмані інвесторів «на мільярди доларів».

У липні правоохоронці США заарештували екс-CEO Celsius, а Мін’юст висунув проти нього сім кримінальних звинувачень. У вересні суд постановив заморозити активи Машинського на період розгляду справи.

Нагадаємо, кредитори Celsius проводять голосування з продажу цифрових активів платформи консорціуму Fahrenheit. У разі успішної угоди вони можуть розраховувати на погашення 67-85% суми своїх вимог.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.