Команда Ethereum перенесла хардфорк Dencun на 2024 рік — ForkLog UA

Розробники Ethereum-клієнтів підтвердили, що очікуване оновлення Dencun не буде активовано в основній мережі до кінця 2023 року. Про це повідомляє Blockworks.

Під час телефонної конференції All Core Developers учасник команди Prysm під псевдонімом Potuz вказав на постійні проблеми з консенсусом в тестнетах для розробників. За останні кілька місяців для перевірки оновлення команда вже розгорнула десять подібних рішень.

«Ми ні в якому разі не будемо форкати основну мережу у 2023 році», — висловив загальну думку Potuz.

Хардфорк передбачає оновлення для обох рівнів — консенсусу (Deneb) і виконання (Cancun).

На відміну від команд Deneb, розробники клієнтів виконання (Cancun) заявили, що вже готові до перевірки оновлення в загальнодоступному тестнеті Goerli.

Potuz не підтримав цю ідею:

«Мені однозначно не комфортно мати повноцінний клієнтський форк на Goerli. Я бачу, що в нашій гілці все ще відбуваються дуже значущі та глибокі зміни».

Планується, що буде запущено одинадцятий devnet, меншого розміру, ніж попередники. Перехід на основні тестнети відкладено принаймні до закінчення конференції розробників Ethereum в Стамбулі, яка відбудеться у листопаді.

У вересні відбувся запуск тестової мережі Holesky, яка має замінити Goerli. Новий тестнет призначений відіграти важливу роль у реалізації Dencun, забезпечуючи більш жорсткі умови перевірки оновлення.

Присвячений до річниці The Merge 15 вересня старт Holesky не пройшов гладко. Через збій команда Ethereum відклала запуск на два тижні. На тлі затримки у спільноті сформувалася думка, що активація Dencun у цьому році малоймовірна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.