Voyager Digital перевела на Coinbase альткоїни приблизно на $9,4 млн — ForkLog UA

Криптоброкерська компанія Voyager Digital, що проходить процедуру банкрутства, за останні 24 години перевела на Coinbase загалом ~$9,4 млн в альткоїнах. На це звернули увагу в PeckShield.

Джерело: X

Трансфери в мережі Ethereum включали: 3000 ETH, 200 млрд SHIB, ~2,3 млн MANA, 932 000 SAND, 135 000 APE і ~1 млн BAT. Від біржі компанія отримала приблизно 21 млн USDC.

За даними експертів, Voyager також перемістила 200 BTC (~$5,8 млн) і частину цих коштів у розмірі 10,3 BTC внесла депозитом на Binance.

У лютому аналітики Lookonchain зафіксували розпродаж активів брокера на ~$56 млн. У березні фахівці PeckShield відзначили трансфер на Coinbase ще $27,7 млн у криптовалютах.

Компанія подала клопотання про банкрутство до суду Нью-Йорка в липні 2022 року. Передбачувані зобов’язання брокера становили від $1 млрд до $10 млрд.

У грудні криптобіржа Binance.US запропонувала найвищу ціну за активи Voyager – $1,02 млрд.

Однак регулюючі органи, включно з Комісією з цінних паперів і бірж США та Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк, виступили проти угоди. Суд призупинив процес викупу активів, у квітні американський підрозділ Binance відкликав заявку.

Нагадаємо, у травні Voyager анонсувала початок виплат за зобов’язаннями «протягом кількох тижнів». Згідно з судовими документами, кредитори можуть розраховувати на повернення приблизно 36% коштів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.