Як купити біткоїн в Україні

Як купити біткоїн в Україні
Як купити біткоїн в Україні

Криптовалюти зробили остаточне і, швидше за все, безповоротне уявлення про фінансову систему, а також економіку, тим самим визначивши майбутнє грошей загалом. Візьмемо, наприклад, таку криптовалюту як біткоін – це децентралізована та анонімна цифрова валюта, що викликає величезний інтерес спочатку після своєї появи у представників таких кіл людей, як криптографи, математики, а також фахівців з комп’ютерних і мережевих технологій. На сьогоднішній день BTC – це не тільки ринок, в якому обертаються сотні мільярдів доларів, але й виклик цілій світовій валютній системі, фінансовий інструмент, який усім полюбився через свою мультифункціональність.

Криптобіржі є аналогом класичних фондових бірж, тільки торгівля ведеться не акціями, а віртуальними активами. Використовується безпосередньо для трейдингу. До переваг криптобірж можна віднести можливість швидкої купівлі/продажу криптовалюти та широку торговельну функціональність. До недоліків – досить висока комісія, підвищена складність та знижена безпека, оскільки криптобіржі не підконтрольні державі. Наступний спосіб вдатися до обміну – використовувати крипто-термінали. В Україні цей спосіб не особливо користується популярністю, оскільки таких терміналів налічується лише близько двадцяти штук. Використовуючи цей спосіб обміну, Вам не вдасться використовувати картки та платіжні системи, купити біткоін у них можна лише за готівку. Найпопулярніший спосіб зробити операцію з цифровими активами у 2021 році – це використовувати обмінник криптовалюти. Даний метод виграє у швидкості, зручності, конфіденційності та безпеці. А всі транзакції проводяться в режимі онлайн за допомогою різних платіжних систем, банківських карток та переказів. Користувачі часто відзначають такі додаткові переваги, як простий інтерфейс, зручний дизайн та оперативність технічної підтримки. Все перераховане значно спрощує процес взаємодії між клієнтом та сервісом, щоб придбати криптовалюту.

Швидка покупка онлайн

Якщо курс різко знизився, але найближчим часом очікується відскок, від швидкості покупки залежить, чи ви встигнете «зайти в монету» за вдалою ціною. Найшвидше придбати криптовалюту можна за допомогою банківської картки на сайті криптообмінника. Для цього, обравши відповідний сервіс, оформіть заявку на сайті та сплатіть її банківською карткою. Перед оплатою обов’язково перевірте коректність введених у заявці даних, особливо адресу криптогаманця для отримання монет. В Україні ви можете купити біткоїн через Монобанк, Приватбанк, ПУМБ та інші банки, що випускають картки VISA та MasterCard.

Альтернативна опція — офлайн-купівля

Якщо ви хочете купувати криптовалюту за готівку, виберіть надійний криптообмінник, вивчіть його репутацію, умови та правила користування, проведіть тестову операцію та домовтеся про швидкі угоди на майбутнє. В результаті при виникненні непередбачених обставин, у тому числі різкому зниженні курсу, ви зможете швидко оформити та провести угоду у пункті прийому готівки.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.