ЗМІ повідомили про фінансові проблеми Bitmain — ForkLog UA

Найбільший виробник майнінгового обладнання Bitmain у вересні частково не виплатив зарплату всім співробітникам. Про це повідомив журналіст Колін Ву.

У внутрішньому повідомленні компанія послалася на те, що грошовий потік протягом місяця не став позитивним.

Станом на 7 жовтня фірма заявила про погашення більшої частини заборгованості. Згідно з Bitmain, тільки «деякі люди» не отримали виплати повністю.

Наприкінці вересня компанія провела в Гонконзі конференцію World Digital Mining Summit і випустила новий флагман для видобутку біткоїна Antminer S21, нагадав репортер.

Під час заходу виробник уклав угоду про інвестиції в Core Scientific у рамках постачання 27 000 одиниць Antminer S19j XP. Американська майнінгова компанія оплатить партію обладнання $23,1 млн у грошовій формі та звичайними акціями на $53,9 млн.

У жовтні стало відомо, що Iris Energy придбає у Bitmain 7000 установок Antminer S21 за $19,6 млн. Контрактна ціна майнерів у перерахунку на хешрейт виявилася нижчою за ринкову, за даними Hashrate Index.

Нагадаємо, у серпні Bitmain запропонувала покупцям S19j XP захисний механізм, який передбачає фінансову компенсацію від падіння котирувань біткоїна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.