Парламент Кенії закликав закрити Worldcoin — ForkLog UA

Парламентський комітет Кенії, якому доручено провести розслідування щодо Worldcoin, рекомендував регуляторам припинити діяльність проєкту в країні.

Раніше Міністерство внутрішніх справ обмежило локальний бізнес стартапу з метою оцінки потенційних ризиків для громадської безпеки. Це рішення відкрило можливість для початку розслідування.

5 серпня офіцери поліції у складі міжвідомчої групи вилучили документацію та обладнання. Згідно з повідомленням, майно Worldcoin правоохоронці передали до штаб-квартири Управління кримінальних розслідувань для аналізу.

Згідно зі звітом, проєкт продовжує збирати персональні дані жителів Кенії, «повністю ігноруючи» припис про припинення діяльності.

Законодавці рекомендували владі «відключити віртуальні платформи» стартапу, а також провести розслідування щодо можливих кримінальних звинувачень.

Пропозиції також включали можливість впровадження всеосяжної системи для цифрових активів і VASP із внесенням змін до наявних нормативних актів з урахуванням кіберзлочинів і вимог до податкової звітності.

«Нерегульоване прийняття і використання криптовалют як спроби повністю децентралізувати глобальні грошові системи становить загрозу державності», — ідеться в документі.

Нагадаємо, Worldcoin запустили 24 липня. Основний продукт проєкту — протокол World ID — базується на доказах із нульовим розголошенням. Це мобільний інструмент для ідентифікації за допомогою сканування сітківки ока або номера телефону.

Раніше діяльністю Worldcoin також зацікавилися регулятори Великої Британії, Франції, Німеччини та Аргентини.

Worldcoin – цифрова антиутопія, марний хайп чи інновація?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.