Аналітик Bloomberg: падіння до $10 000 не зашкодить біткоїну — ForkLog UA

Старший аналітик Bloomberg Майк Макглоун порівняв показники першої криптовалюти зі звичайним фондовим ринком і прийшов до висновку, що навіть спад до рівня $10 000 не буде мати істотного впливу на позиції монети.

Дані: X.

Як приклад експерт навів акції корпоративного гіганта Amazon, дохідність яких за останні 20 років склала понад 7000%. Але біткоїн набагато переважає цей показник — з 2011 року активи зросли на 26 000%, якщо рахувати за поточним курсом.

«Біткоїн подібний до 130% для Amazon за аналогічним показником, але на це знадобилося близько 25 років. Повернення до рівня $10 000 все одно збереже неперевершену продуктивність активу», — підкреслив Макглоун.

За його словами, 100-тижнева кореляція між цінами на цифрове золото та акціями Amazon на рівні приблизно 0,40 є найвищою в історії.

Аналітик зазначив, що також важлива траєкторія розвитку біткоїна, який «мигрує в мейнстрім» — з’являються біржові фонди та інші інструменти, характерні для традиційного ринку.

Хоча перша криптовалюта зазнає труднощів після різкого зростання на початку 2023 року, ймовірне зниження до значень, передбачених Макглоуном, здається малоймовірним.

З ринковою капіталізацією у $506 млрд домінантність біткоїна становить 48,3%. На момент написання монета торгується по $25 970, знизившись на 0,57% за добу.

Годинний графік BTC/USDT біржі Binance. Дані: TradingView.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року актив зріс більш ніж на 30%.

Нагадаємо, трейдер і аналітик Міхаель ван де Поппе спрогнозував зростання біткоїна до $50 000 напередодні халвінгу.

Керівник відділу досліджень Matrixport Маркус Тілен прогнозував зростання біткоїна до $125 000 до кінця наступного року. Також аналітики банку Standard Chartered дійшли подібного висновку — $120 000 у 2024 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.