Аналітик Standard Chartered спрогнозував Ethereum по $8000 — ForkLog UA

До кінця 2026 року курс другої за капіталізацією криптовалюти може зрости вп’ятеро – до $8000, припустив глава відділу досліджень Standard Chartered Джеффрі Кендрік. Про це повідомляє Reuters.

Згідно зі звітом, Ethereum набирає популярності завдяки повсюдному використанню в різних екосистемах, смартконтрактах, іграх і токенізації традиційних активів.

“Ми розглядаємо рівень у $8000 як сходинку до нашої довгострокової “структурної” оцінки вартості в $26 000-35 000″, – підкреслив аналітик.

Останній прогноз розрахований до 2040 року і передбачає подальший розвиток Ethereum, а також появу нових способів використання блокчейна, вважає Кендрік.

У Standard Chartered також прогнозують активний розвиток рішень другого рівня. Цьому посприяють прийдешні оновлення Ethereum на кшталт протоданкшардингу (EIP-4844), які знижують комісії.

На думку експерта, зростання самої екосистеми “допоможе закріпити домінування Ethereum у сфері смартконтрактів, збільшивши співвідношення ціни та прибутку протягом наступних кількох років”.

Кендрік зазначив, що майбутній халвінг біткоїна у квітні 2024 року допоможе й іншим цифровим активам, особливо своєму найближчому конкуренту.

“Згодом потенційне регулювання і спотові ETF у США мають принести користь Ethereum і першій криптовалюті. Ми прогнозуємо їх прийняття після виборів”, – додав аналітик.

Усі перераховані вище фактори потенційно можуть підняти ETH до $4000 до кінця 2024 року. Примітно, що цей короткостроковий прогноз нижчий за пікову ціну активу на позначці $4868, досягнуту в листопаді 2021 року.

На момент написання монета торгується $1570, за останній тиждень втративши 5,2%. Котирування впали на тлі продажу Ethereum Foundation частини належних їй активів.

Ринкова капіталізація ETH становить $189,1 млрд за добового торгового обороту в $8,6 млрд.

Нагадаємо, нещодавній запуск ф’ючерсних ETH на базі Ethereum пройшов без ажіотажу. У перші 15 хвилин сесії обсяг торгів на Чиказькій товарній біржі не перевищив $2 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.