Аналітики розглянули сценарії подальшої поведінки біткоїна — ForkLog UA

Біткоїн виріс на 70% від листопадового мінімуму завдяки очікуванням щодо схвалення ETF, незважаючи на страхи стосовно підвищення процентної ставки. Аналітики Cointelegraph представили декілька сценаріїв подальшої цінової динаміки.

Раніше бикам довелося відступити від психологічного рівня в $30 000. Такий розворот подій змусив багатьох трейдерів поставити питання, чи не впаде ціна знову протягом найближчих місяців, незважаючи на очікуваний у квітні 2024 року халвінг.

З точки зору фрактального аналізу такий сценарій можливий. В якості цілі спеціалісти позначили позначку в $21 500 (-17,75% від поточних значень).

Характер поточного руху “копіює” те, що відбувалося в 2018 році – і тоді, і зараз котирування стабілізувалися біля рівня корекції 0,236 за Фібоначчі. В попередній раз після консолідації ціни доторкнулися лінії відсходячого тренду. Якщо біткоїн повторить цей сценарій, то може подешевшати до зазначеної вище позначки.

В якості додаткового аргумента аналітики наводять зміцнення долара. Індекс американської валюти DXY досягнув максимуму з листопада 2022 року. Поданий нижче графік демонструє від’ємну кореляцію долара з біткоїном протягом 2023 року.

Ріст DXY тривав 11 тижнів поспіль після рішення ФРС залишити ключову ставку без змін 20 вересня. На графіку з’явилися передумови для формування “золотого хреста” – перетину 50-денної та 200-денної SMA знизу вгору – сильного бичачого сигналу.

Що говорять ончейн-індикатори

За думкою аналітиків, ончейн-метрики дають неоднозначну картину. Індикатор Coin Days Destroyed, який враховує рух “найстарших” монет, різко зріс 19 вересня. Іншими словами, деякі ходлери перемістили свої монети, що може означати підготовку до фіксації прибутку. Експерти підкреслюють, що подібний паттерн часто виникає перед зниженням цін.

Спеціалісти також звернули увагу на скорочення монет на балансах централізованих платформ. Схожа динаміка вказує на зростаючу схильність до “ходлінгу”.

Думки аналітиків

За думкою аналітиків, ончейн-метрики дають неоднозначну картину. Індикатор Coin Days Destroyed, який враховує рух “найстарших” монет, різко зріс 19 вересня. Іншими словами, деякі ходлери перемістили свої монети, що може означати підготовку до фіксації прибутку. Експерти підкреслюють, що подібний паттерн часто виникає перед зниженням цін. Спеціалісти також звернули увагу на скорочення монет на балансах централізованих платформ. Схожа динаміка вказує на зростаючу схильність до “ходлінгу”.

Трейдер Skew відзначив низьку “щільність проторговки” нижче $27 000, що може призвести до прориву зазначеного рівня.

Аналітик Rekt Capital допустив корекцію до $18 000. Свій прогноз він обґрунтував фракталом, який виявив перед попереднім халвінгом.

“Історія показує, що наступні 140 днів матимуть вирішальне значення для DCA в рамках підготовки до параболічного ралі після халвінга. Якщо перша криптовалюта готується робити відкат, то, ймовірно, це станеться протягом зазначеного строку”, – прокоментував фахівець.

До цього фахівці Cointelegraph засумнівалися, чи “золотий хрест” в індексі долара створить проблеми біткоїну.

Нагадаємо, на фоні стабільності першої криптовалюти кореляція цифрового золота з доларом США опустилася до нуля, з провідними фондовими індексами стала слабко від’ємною.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хейес допустив можливий краткостроковий відхід біткоїна нижче $20 000 з подальшим новим биковим імпульсом, проте в вересні він вказав на позитивні перспективи першої криптовалюти незважаючи на політику ФРС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.