Arkham Intelligence почала відстежувати «мільйони Трампа» від продажу NFT — ForkLog UA

Аналітична платформа Arkham Intelligence пов’язала криптовалютний гаманець, який отримує мільйони доларів від продажу NFT, з колишнім президентом США Дональдом Трампом і почала відстежувати його.

Джерело: X.

Експерти помітили, що баланс на цій адресі практично ідентичний доходу від криптовалюти Ethereum, зазначеному Трампом у фінансовому звіті від 14 серпня 2023 року — $2 806 341. Водночас сукупну вартість монет визначено на рівні від $1 млн до $5 млн.

Скріншот із фінансової звітності Трампа за 2023 рік. Дані: CREW.

Також звіт містить пункт про отримання $4,9 млн комісійних від угоди з компанією NFT INT LLC. Саме вона протягом останнього року провела два дропи десятків тисяч NFT із зображеннями Трампа за ціною $99.

За даними OpenSea, обсяг торгів першої серії склав понад $26 млн.

При цьому NFT INT LLC відкидала будь-які спекуляції щодо безпосередньої належності проєкту Трампу. У дисклеймері вона вказала про володіння ліцензією від якоїсь компанії CIC Digital LLC на використання зображень політика.

За даними CREW, в останній Трамп значиться менеджером, президентом, секретарем і скарбником. Як повідомлялося раніше, саме вона володіє гаманцем, на який надходять комісійні від ліцензійної угоди.

Нагадаємо, Трамп уперше висловився про біткоїн у липні 2019 року. Тоді він заявив, що вартість активу вкрай волатильна і загалом нічим не підкріплена.

Пізніше колишній глава держави зазначив, що цифрове золото «виглядає як афера», а інвестиції в нього назвав «очікуваною катастрофою».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.