Bakkt повідомила про високі темпи залучення нових клієнтів — ForkLog UA

Bakkt фіксує активне залучення нових клієнтів, орієнтованих на торгівлю і зберігання цифрових активів. Про це заявив CEO інституційної платформи Гевін Майкл під час конференції з аналітиками з Water Tower Research.

За словами топменеджера, завдяки розширенню клієнтської бази та розумних капітальних витрат компанії вдалося домогтися підвищення валової рентабельності.

Bakkt, що базується в США, здійснила низку придбань і уклала угоди з кількома організаціями, створивши умови для виходу в четвертому кварталі на ринок Латинської Америки з планами подальшої експансії до Великої Британії, ЄС, Гонконгу та Австралії.

Майкл нагадав про поглинання у квітні брокерської платформи Apex. Поряд зі встановленням партнерських відносин з фінтех-компанією Plaid і Fireblocks це забезпечило потенціал сильного припливу нових клієнтів.

Компанія розглядає можливу появу ETF як фактор зміцнення позицій в індустрії.

За підсумками другого кварталу дохід Bakkt досяг $348 млн. Для порівняння, за аналогічний період минулого року показник становив лише $14 млн. Водночас торговий обсяг платформи знизився на 51% – до $531 млн.

Майкл оцінив зростання можливостей компанії з продажу продуктів у першій половині 2023 року вдесятеро порівняно з аналогічним періодом минулого року. Він пояснив, що імпульс зумовлений інтересом з боку сімейних офісів, зареєстрованих інвестиційних консультантів і корпоративних казначейських служб.

Найближчим часом компанія планує додати більше активів на платформу та інтегрувати підтримку інституційного стейкінгу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.