Binance.US подала клопотання про обмеження даних, що надаються SEC — ForkLog UA

Дочірні компанії Binance у США направили в окружний суд Колумбії США клопотання про обмеження SEC запитів на адресу біткоїн-біржі. Про це пише Reuters.

Заявники вказали, що вимоги регулятора про надання інформації були «надмірно широкими» і «невиправдано обтяжливими».

BAM Trading, операційна компанія Binance у США, і BAM Management у судовому позові заявили, що група вже надала агентству необхідні дані.

Клопотання спрямоване на обмеження Комісії чотирма свідченнями співробітників BAM і скасування дачі показань CEO і CFO BAM.

«SEC все ще належить виявити будь-які докази, які свідчать про те, що активи клієнтів були використані не за призначенням», — йдеться в заяві.

5 червня відомство подало в суд на Binance та її CEO Чанпена Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів. 6 червня регулятор направив клопотання про заморожування цифрових активів американського підрозділу біржі.

9 червня користувачі Binance.US втратили можливість депонування доларів, що викликало продажі з боку тих, хто хотів би вивести свої кошти у фіаті. На тлі цієї ситуації на платформі сформувався дисконт у котируваннях біткоїна в парі з доларом США — показник досяг ~$2200 (7,3%).

17 червня SEC і Binance уклали угоду про клієнтські кошти в США. Біржа відновила виведення активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.

Нагадаємо, 25 липня платформа і Чжао направили до суду клопотання про відхилення поданої CFTC скарги до федерального суду Чикаго.

27 березня регулятор звинуватив торгову платформу в порушенні правил торгівлі деривативами та роботі без ліцензії. Відомство також стверджує, що компанія була обізнана про те, що її клієнтами є підсанкційні особи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.