Bloomberg: Fireblocks придбав блокчейн-стартап BlockFold за $10 млн — ForkLog UA

Постачальник криптокастодіальних послуг Fireblocks отримав контроль над платформою з токенізації BlockFold за $10 млн. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на інформовані джерела.

Заснована в 2021 році компанія BlockFold спеціалізується на роботі з TradFi у сфері токенізації та розробці смарт-контрактів.

Представники компаній відмовилися від коментарів.

Ця угода розширить можливості Fireblocks у сфері токенізації, включаючи налаштування, оркестрацію, розподіл і консультування.

Компанія вже співпрацювала з цим стартапом у ряді проектів, включаючи пілотну програму National Australia Bank з міжнародного переказу стейблкоїнів.

У виданні наголосили, що ця угода сталася на тлі зростаючого інтересу великих гравців Уолл-стріт у випуску та торгівлі традиційними фінансовими активами у вигляді токенів для спрощення процесів та зменшення витрат.

У березні аналітики Citi прогнозували зростання капіталізації security-токенів до $5 трлн до 2030 року. Згідно з Boston Consulting Group, до цього терміну ринок подібних активів може зрости до $16 трлн.

Раніше Ripple придбала швейцарського криптокастодіана Metaco, а в вересні 2023 року відмовилася від купівлі Fortress Trust.

Нагадаємо, в червні Ethereum-компанія ConsenSys оголосила інтеграцію інституційної версії гаманця MetaMask з Fireblocks.

У вересні остання заявила про досягнення так званого статусу «Кентавр» із $100 млн щорічного регулярного доходу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.