Bloomberg: план CEO Binance із порятунку крипторинку на $1 млрд провалився — ForkLog UA

Главі криптобіржі Binance Чанпену Чжао так і не вдалося реалізувати ініціативу зі створення фонду на $1 млрд для відновлення індустрії після краху FTX. Про це повідомляє Bloomberg.

План Чжао передбачав збір великої суми коштів від великих гравців індустрії. Під час саміту G20 глава біржі нагадав про відповідальність за захист користувачів і закликав до співпраці.

У Binance наголосили, що в програмі взяли участь близько 18 компаній, але публічно названо тільки дев’ять.

За даними Bloomberg, у межах ініціативи вдалося зібрати лише $64 млн. Лише один із заявлених учасників вклав усі обіцяні кошти.

Компанії-учасники фонду Binance. Джерело: Bloomberg.

Організація не була структурована як фонд. Учасники розпоряджалися отриманими грошима як їм завгодно.

«Це питання підзвітності, і в цьому фонді відновлення її було не так багато», — заявила директор з досліджень аналітичної фірми Kaiko Клара Медалі.

Загалом ініціатива Чжао профінансувала 14 проєктів, які не позначили публічно. У компанії додали, що Binance перевела $985 млн із вкладених у фонд коштів назад у корпоративну скарбницю і планує використовувати їх для інвестицій.

У публічних криптогаманцях, пов’язаних з організацією, залишилося близько $32,4 млн.

Нагадаємо, Binance також продовжує зазнавати труднощів на ринку. У вересні частка біржі в спотовій торгівлі впала до 34%. Показник знижується вже сьомий місяць поспіль.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.