Бред Гарлінгхаус звинуватив у лицемірстві екс-главу SEC — ForkLog UA

CEO Ripple Бред Гарлінгхаус розкритикував заяву колишнього голови Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Джея Клейтона щодо підходу відомства до регулювання індустрії.

Гарлінгхаус залишив коментар під постом співзасновника Gemini Кемерона Вінклвосса від 28 червня. Тоді Клейтон в ефірі CNBC висловив думку, що SEC слід подавати позови проти конкретних компаній тільки тоді, коли у них є вагомі підстави для цього.

“Від перегляду цього кліпу у мене закипає кров. Лицемірство шокує”, – написав глава Ripple.

Він нагадав, що SEC подала позов проти нього, фінтех-компанії та співзасновника Кріса Ларсена за Клейтона. Наступного дня чиновник пішов у відставку.

Комісія стверджувала, що Ripple протягом семи років продавала незареєстровані цінні папери у вигляді XRP на суму ~$1,39 млрд. Топ-менеджерів вона назвала “великими утримувачами цінного паперу”. Згідно із заявою, сукупно вони продали токени на $600 млн.

13 червня 2023 року компанія здобула часткову перемогу у справі. Суддя Аналіса Торрес постановила, що програмні продажі та інші розподіли токенів не є реалізацією інвестиційних контрактів. Однак, згідно з рішенням суду, реалізація XRP інституційним учасникам індустрії порушувала закони про цінні папери.

SEC зробила спробу оскаржити постанову суду, але Торрес відхилила проміжну апеляцію відомства. Вона вирішила, що Комісія не надала достатньо доказів, а пред’явлені аргументи не зможуть “істотно просунути остаточне припинення справи”.

У жовтні регулятор відкликав позов проти Ларсена і Гарлінгхауса зі звинуваченнями в порушенні законодавства про цінні папери. Тоді ж директор з юридичних питань Ripple Стюарт Алдероті зазначив, що це стало для SEC вже третьою поразкою в тяжбі за відсутності перемог.

Нагадаємо, у червні Комісія подала позови проти біткоїн-бірж Binance і Coinbase.

Раніше член Палати представників США Воррен Девідсон закликав усунути нинішнього главу регулятора Гері Генслера з посади керівника через невдалий розгляд проти Grayscale. Йому передувала часткова поразка в процесі проти Ripple.

Пізніше ЗМІ звинуватили голову SEC у перетворенні відомства на “бананову республіку”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.