Бум Bitcoin-економіки відкриває еру інновацій: Bybit Web3 у новому звіті розкриває потенціал рішень L2 в мережі Bitcoin — ForkLog UA

Завдяки відродженню інтересу до біткоїну (BTC), криптовалютне середовище зазнає значної трансформації. Bybit Web3, Web3-підрозділ Bybit, однієї з трьох найбільших світових криптовалютних бірж за торговим обсягом, глибоко занурюється в цю тенденцію в новому звіті. Він підкреслює ширший сплеск домінування біткоїну на ринку і досліджує зростаючу популярність рішень Рівня 2 (L2) в екосистемі Bitcoin.

Накопичення користувачів BTC зросли на 18% на фоні буму екосистеми біткоїну

У звіті підкреслюється чудове відродження BTC з 2023 року. Такі каталізатори, як впровадження ордіналів і стандартів BRC-20, схвалення спотових біткоїн-ETF і нещодавній халвінг, знову розпалили інтерес спільноти. Цей імпульс ще більше посилюється величезним потенціалом рішень Рівня 2 для відкриття нових можливостей мережі Bitcoin.

«Цей зростаючий інтерес спричинив революцію в інфраструктурі та рішеннях масштабування, побудованих над базовим рівнем Bitcoin (L1). Це означає дещо більше, ніж просто нові стандарти протоколів і токенів (наприклад, BRC-20) – ми є свідками появи інноваційних рішень Рівня 2 в мережі Bitcoin, які починають розкривати справжній потенціал економіки Bitcoin. Ці досягнення дозволяють поглянути на можливість звільнити капітал і використовувати найбільш визнані та перевірені технології в галузі на сьогодні», — додала Емілі Бао, євангеліст Bybit Web3.

Bybit Web3 збирає рекордну кількість користувачів під час прямої трансляції

Bybit підкреслює свою прихильність розвитку співпраці в екосистемі Bitcoin. Нещодавно відбулася пряма трансляція під назвою «Битва за наступну альфа-версію рішень Рівня 2 в Bitcoin: гроші Fomo проти серйозних BUIDL», лідери галузі обговорювали вплив переваги та панування Bitcoin на розвиток L2.

Нещодавно проведена пряма трансляція, присвячена розвитку екосистеми Bitcoin, привернула аудиторію, залучивши в п’ять разів більше звичайних глядачів, а кількість переглядів досягла дивовижних 376 000 на момент публікації, що підкреслює живий інтерес спільноти до розвитку економіки Bitcoin.

«Ми завжди розглядали біткоїн як засіб заощадження, прагнучи купити його в очікуванні зростання ціни», — сказав Хакан Зезіклі, співзасновник і генеральний директор BVEM, в прямому ефірі. «Але тепер, разом з оновленням 2021 року під назвою Taproot, ми почали бачити багато різних рішень Рівня 2, і багато різних розробників почали будівництво своїх проєктів на основі Bitcoin.

Десмонд Шоу, керівник операцій BSquared, зазначив розвиток децентралізованої фінансової системи, яка використовує безпрецедентну безпеку Bitcoin. Мережа Bitcoin дещо відстає з погляду різноманітності, й існує потреба в більш складних розробках. Ми з нетерпінням чекаємо наступного рівня складних dApps і протоколів — справжнім переломним моментом стануть сумісні з Ethereum Рівні 2, які будуть пов’язані з мережею Bitcoin. Це може призвести до появи хвилі службових токенів і протоколів, що, можливо, призведе до літа Bitcoin DeFi».

«Завдяки нашим спільним зусиллям ми прагнемо не тільки інтегрувати ці технології, але й сприяти їхньому розвитку, забезпечуючи безпечну, економічну і масштабовану мережу Bitcoin, — підсумувала Бао.

Запис цієї сесії тепер доступний, що дає користувачам можливість отримати цінну інформацію про цей ринок, що так швидко розвивається

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.