Casio випустить NFT-годинники на базі Polygon — ForkLog UA

Японський виробник електроніки Casio оголосив про запуск цифрових годинників під брендом G-SHOCK у форматі невзаємозамінних токенів на платформі Polygon в рамках партнерства з проектом.

Користувачі зможуть безкоштовно отримати один з 15 000 NFT-пропусків, які нададуть доступ до тематичного Discord-каналу. Власники токенів будуть брати участь у голосуванні за дизайн віртуальних годинників і за бажанням можуть пропонувати свої варіанти.

Клієнти Casio, які раніше реєструвалися на веб-сайті, отримають доступ до передпродажу “пропуска створювача” з 23 по 26 вересня. Публічний розподіл токенів відбудеться з 26 по 29 вересня.

Випуск основного продукту у формі 3D-зображень годинників G-SHOCK заплановано на грудень 2023 року.

Колекція буде доступна для громадян США, Великобританії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Іспанії, Португалії, Австрії та деяких інших країн.

Представники Casio відзначили, що вони обрали Polygon через їх “швидкі транзакції, які роблять процес створення та управління NFT простим і зручним”.

Нагадаємо, в серпні корпорація Coca-Cola випустила серію невзаємозамінних токенів в Ethereum-мережі другого рівня Base від Coinbase. Колекція поєднує роботи початківців-художників і світові шедеври мистецтва, включаючи “Крик” Едварда Мунка та “Дівчину з перлинною сережкою” Яна Вермера.

Раніше італійський виробник мотоциклів Ducati оголосив колекцію невзаємозамінних токенів на базі децентралізованої мережі XRP Ledger від Ripple Labs.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.