Ціна біткоїна перевищила рівень $27 000 — ForkLog UA

У понеділок, 18 вересня, котирування першої криптовалюти перевищили рівень $27 000. За останню добу актив зріс на 1,7%, за даними CoinGecko.

На момент написання цієї статті біткоїн торгується приблизно на рівні $27 150. Як видно на графіку нижче, зростання супроводжується збільшенням обсягів торгів.

Графік BTC/USDT біржі Binance тривалістю 15 хвилин. Дані: TradingView.

За флагманом в “зелену зону” перейшли майже всі активи з топ-10 за капіталізацією. На момент написання, виключеннями були XRP (-0,1%) та TON (-1,9%).

Дані: CoinGecko.

Трейдер і аналітик Міхаель ван де Поппе допустив, що тренд “буде висхідним, оскільки альткоїни також прокидаються”.

“Зараз все ще найкращий період для покупки активів”, – додав він.

11 вересня цифрове золото протестувало відмітки нижче $25 000 в очікуванні звіту Федерального бюро статистики праці США. На публікацію даних щодо інфляції актив відреагував стримано-негативно, але швидко відіграв зниження.

У серпні голова ФРС Джером Пауелл підтвердив готовність відомства продовжувати підвищення базової ставки за необхідності, на що біткоїн відреагував волатильністю.

31 серпня ціна першої криптовалюти впала нижче $26 000, тимчасово опустившись до $25 660. Тоді негативна реакція була пов’язана з діями SEC — відомство відклало прийняття рішення щодо заявок на запуск спотових біткоїн-ETF від BlackRock, Fidelity, Bitwise, VanEck, WisdomTree, Invesco та Valkyrie принаймні до середини жовтня.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хейес допустив можливий короткостроковий вихід біткоїном нижче $20 000 з подальшим новим бичим імпульсом.

Засновник Edelman Financial Engines Рік Едельман прогнозує зростання ціни цифрового золота до $150 000 до літа 2025 року.

Нагадаємо, показник домінування першої криптовалюти повернувся до рівню 50% після втрат у серпні і на початку вересня. У той же час загальна капіталізація крипторинку і сектор альткоїнів переживає спад.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.