Circle запустила відкритий протокол Perimeter для розвитку ринків кредитування — ForkLog UA

Компанія Circle представила протокол з відкритим вихідним кодом Perimeter, який служить основою для створення токенізованих ринків кредитування.

“Perimeter Protocol – це набір смартконтрактів, заснованих на загальновизнаних стандартах, що забезпечують безперешкодний обмін капіталом у безпечних і відкритих мережах”, – пояснили принцип технології в компанії.

Проєкт став першою розробкою нового технічного підрозділу фірми – Circle Research.

Згідно з анонсом, протокол підтримує різні варіанти використання, включно з факторингом розрахунків, виплатою авансів із заробітної плати, деривативною торгівлею для інституційних інвесторів та багато іншого.

У Circle звернули увагу, що поширення стейблкоїнів “принесло величезну користь” розробникам, корпораціям і користувачам. Однак новим учасникам ринку важко адаптуватися, особливо у сфері кредитування, яка вимагає складних маніпуляцій, зазначили представники емітента USDC.

Perimeter покликаний спростити цей процес і зробити RWA-ринок більш клієнтоорієнтованим.

“За допомогою протоколу ми об’єднуємо реальні активи та забезпечені або незабезпечені кредити зі стандартами андеррайтингу та дозволами в протоколі, який ми створили заради суспільного блага”, – додали в Circle.

“За допомогою протоколу ми об’єднуємо реальні активи і забезпечені або незабезпечені кредити зі стандартами андеррайтингу та дозволами в протоколі, який ми створили заради суспільного блага”, – додали в Circle.

Компанія також виклала white papper проєкту і відкрила репозиторій на GitHub.

Розробники закликали своїх колег вивчити документацію і почати робити форки протоколу. DeFi-платформа OpenTrade стала першим сервісом, побудованим з використанням Perimeter.

Раніше Circle скоротила назви своїх стейблкоїнів до USDC і EURC.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.