Coinbase Prime запустила Web3-гаманець для інституціоналів і корпорацій — ForkLog UA

Криптобіржа Coinbase запустила орієнтований на інституційних і корпоративних клієнтів Web3-гаманець.

За допомогою Coinbase Prime Web3 Wallet користувачі отримають доступ до криптовалюти, не представленої в Prime Custody, DEX, NFT, DeFi- та інших децентралізованих застосунків на шести блокчейнах із різними рівнями доступу. Рішення спрощує прямий доступ до функцій Web3, усуваючи необхідність у багаторазовому завантаженні dapps.

Крім зберігання токенів клієнтам будуть доступні купівля, продаж, випуск і управління NFT-колекціями, а також соціальними акаунтами. Додатково до цього будуть можливі голосування в рамках ДАО.

У рішення інтегровано функції зниження ризиків, включно з оповіщеннями про схвалення, попередженнями про загрози, попереднім переглядом транзакцій і списком блокувань dapps, призначеним для захисту користувачів від шкідливих дій.

Coinbase Prime Web3 Wallet задіює технологію багатосторонніх обчислень (MPC), надаючи користувачам повний контроль над активами і усуваючи єдину точку відмови.

У разі втрати мобільного пристрою, на якому встановлено рішення, розробники передбачили опцію відновлення. Інший користувач з довіреного списку може використовувати загальні інструменти клонування для підготовки нового пристрою, надаючи доступ до гаманця і активів.

У майбутньому Coinbase також планує впровадити функцію зашифрованого резервного копіювання, пропонуючи більший контроль над активами та приватними ключами. Цей метод потребуватиме авторизації від певної кількості користувачів. Такий підхід найбільш підходить для організацій, що використовують гаманець.

У вересні Coinbase Ventures здійснила перші вкладення з фонду Base Ecosystem у шість проектів підтримуваної L2-мережі.

Місяцем раніше розробники Base представили план переходу на децентралізовану модель, що передбачає кілька техапгрейдів і усунення єдиної точки відмови.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.