CoinDesk звільнила 45% співробітників перед продажем компанії — ForkLog UA

Криптовалютна медіаплатформа CoinDesk скоротила 45% редакційного персоналу, оскільки її материнська компанія Digital Currency Group (DCG) планує продати проєкт. Про це повідомляє The Block.

«Це був необхідний крок, щоб забезпечити фінансове благополуччя бізнесу і поставити нас на шлях закриття угоди з продажу CoinDesk Inc», — додав глава компанії Кевін Уорт.

Платформа була заснована у 2013 році. За даними інсайдерів, звільнення торкнулися близько 20 осіб.

Найближчим часом керівництво проведе нараду, щоб обговорити ситуацію, що склалася.

Раніше WSJ повідомляли про підготовку продажу CoinDesk при оцінці в $125 млн. Група інвесторів, яку очолюють Метью Рожак з Tally Capital і Пітер Вессенес з Capital 6, перебуває на завершальній стадії переговорів.

У січні журналісти розповіли, що DCG розглядає можливість продажу частини або 100% медіаплатформи, яка стала частиною холдингу у 2016 році після покупки за $500 000-600 000.

Потенційна угода може пом’якшити непросте становище Digital Currency Group. 22 травня холдинг прострочив платіж у розмірі $630 млн у рамках компенсації користувачам Gemini Earn.

Нагадаємо, за минулий рік зайнятість у криптовалютному секторі скоротилася на 10% — з 210 000 до 190 000 співробітників.

Про звільнення оголосили Robinhood, Dapper Labs, Polygon, Magic Eden, Protocol Labs, Bittrex, Luno, Blockchain.com, Huobi, Bybit, STEPN, TrueLayer та інші.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.