Джастін Сан розповів про накопичення 100 000 BTC — ForkLog UA

Співзасновник Tron Джастін Сан назвав себе «прихильником біткоїна» і повідомив про утримання понад 100 000 BTC (~$2,9 млрд на момент написання).

Джерело: X.

«Цікаво спостерігати за розвитком Tron як мережі стейблкоїнів, що може позитивно вплинути на вартість першої криптовалюти. Помітною тенденцією є переважне використання USDT для торгівлі біткоїном», — додав він.

Сан також звернув увагу, що загальна сума зібраних за 2022 рік комісій у мережі Tron була вищою, ніж у блокчейні цифрового золота.

Загальна сума комісій у блокчейнах за 2022 рік. Джерело: X.

У червні 2023 року Сан оголосив, що нативний токен проєкту TRX став доступний на блокчейні Ethereum завдяки мосту BitTorrent. На тлі новини ціна монети зросла на 10%.

Раніше підприємець купив у глави DeFi-протоколу Curve Finance Михайла Єгорова 5 млн токенів CRV за 2 млн USDT. Паралельно він оголосив про партнерство проектів.

Нагадаємо, у серпні Джастін Сан визнав проблеми біржі Huobi. За його словами, протягом останніх чотирьох кварталів платформа не змогла показати чистий прибуток, але може вийти на беззбитковість у жовтні-грудні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.