Ексдиректор BlackRock спрогнозував терміни схвалення біткоїн-ETF у США — ForkLog UA

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) зареєструє перший спотовий біткоїн-ETF протягом трьох-шести місяців. Таку думку висловив колишній керуючий директор BlackRock Стівен Шонфілд, повідомляє Decrypt.

Він зробив свій прогноз під час панельної дискусії на саміті CCData з цифрових активів у Лондоні за участю ще одного ексдиректора BlackRock Мартіна Брендалла.

Останній припустив, що SEC, ймовірно, одночасно «дасть зелене світло» всім заявкам на запуск біржових фондів на базі першої криптовалюти.

«Не думаю, що вони хочуть дати комусь перевагу першопрохідця», — вважає Брендалл.

За словами Шонфілда, хорошою ознакою стало те, що Комісія не відкинула список заявок цілком, а запросила коментарі. Він назвав це «значним поліпшенням діалогу».

«Є також позов Grayscale, який SEC програла, а це означає, що їм, найімовірніше, доведеться дозволити конвертацію біткоїн-трасту компанії в ETF», — зазначив менеджер.

На його думку, фінансова міць та ім’я дають BlackRock перевагу в перегонах на запуск інвестпродукту.

Брендалл з ним не погодився і звернув увагу, що низка конкурентів їхньої колишньої компанії вже більш залучена в торгівлю цифровими активами.

«У всіх є галузь застосування [криптовалют] і деякі насправді набагато ближчі до екосистеми. Тож, я думаю, BlackRock чекає серйозна битва», — підкреслив він.

За оцінкою Брендалла, схвалення спотових ETF у США може призвести до припливу $150-200 млрд у біткоїн-продукти протягом трьох років.

2021 року Канада першою в Північній Америці схвалила фонд, що торгується на біржі, на базі спотової ціни першої криптовалюти. Структурою керує компанія Purpose Investments.

Згідно з CoinGecko, фонд володіє 25 289 BTC (~$697 млн на момент написання). За обсягом активів він поступається зареєстрованому в США ф’ючерсному біткоїн-ETF від ProShares, який контролює 35 890 BTC (~$990 млн).

Джерело: CoinGecko.

BlackRock надіслала в SEC заявку на інвестиційний продукт на базі цифрового золота 15 червня. Слідом за фінансовим гігантом аналогічні запити надійшли від Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree та Invesco.

Нагадаємо, колишній юрист Комісії Джон Рід Старк виключив схвалення спотового біржового біткоїн-фонду. Однак експерти Bernstein і колишній голова SEC Джей Клейтон оцінили шанси нової хвилі претендентів як високі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.