Експерт вказав на потенціал зростання біткоїна після закріплення вище $27 900 — ForkLog UA

Курс біткоїна очікує «істотний підйом» у разі закріплення вище $27 900. Рівень збігається з індикатором MVRV стосовно короткострокових учасників ринку, згідно з аналітиком CryptoQuant під ніком Maartunn.

Фахівець звернув увагу на історичний взаємозв’язок між двома параметрами. Після подолання ціною опору у вигляді MVRV_STH спостерігалися значущі хвилі зростання.

Джерело: CryptoQuant.

Аналітики Bitfinex вказали на продовження зниження кількості монет у розпорядженні спекулянтів до мінімуму майже за вісім років. Ходлери, навпаки, наростили кількість монет у гаманцях до нового рекорду.

«Розрив посилився за останні пару тижнів. Багато короткострокових власників отримали незначний прибуток або мінімізували збитки на тлі повернення ціни біткоїна до $28 500 [можна порівняти із середнім рівнем „собівартості“]», — пояснили вони.

Експерти розглянули різні показники ринкових циклів і дійшли висновку, що цифрове золото подолало дно. Одним із них став показник домінування стейблкоїнів (їхньої сукупної ринкової вартості до капіталізації ринку загалом). Скорочення пропозиції «стабільних монет» свідчить про їхню конвертацію в цифрові активи, пояснили аналітики.

Наразі метрика опустилася в зону 11-11,4%, яка історично слугувала сигналом подальшого відновлення біткоїна. Сигнал підкріплює прогноз посилення волатильності, згідно з фахівцями.

Джерело: Bitfinex.

Потенційним драйвером ралі може стати очікуване схвалення SEC спотових біткоїн-ETF. За оцінками Matrixport, інвестори можуть спрямувати в новий продукт до $20-30 млрд.

Аналітики підкреслили, що зараз капіталізація цифрового золота еквівалентна 10,8% його фізичного аналога. У біржові фонди останнього учасники ринку інвестували ~$200 млрд.

Свій прогноз експерти також обґрунтували відсутністю у біткоїна ризику конфіскації порівняно з дорогоцінним металом.

«Зберігання активів у злитках не тільки стало немодним, а й пов’язане зі значними обмеженнями при перетині кордонів. Перша криптовалюта пропонує рішення цієї дилеми, даючи змогу швидко і відносно непомітно переміщати грошові кошти. Її основна роль — виступати як засіб заощадження, схожий на золото, і спекулятивного фінансового активу», — йдеться у звіті.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хеєс припустив, що у 2024 році ціна першої криптовалюти досягне позначки в $70 000. Свій прогноз він обґрунтував, зокрема, перспективою схвалення спотових біткоїн-ETF.

Нагадаємо, ексдиректор BlackRock Стівен Шонфілд припустив, що SEC схвалить інструмент протягом трьох-шести місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.