Експерти підрахували відсоток високоризикових операцій з USDT у мережі Tron на OTC-ринку — ForkLog UA

За два роки на OTC-гаманці надійшло понад 3,4 млрд USDT у мережі Tron, з них 54,2% пов’язані з високоризиковими операціями. Про це повідомили експерти аналітичної компанії Bitrace.

Згідно з їхніми підрахунками:

  • 20,1% від загальної суми виявилося пов’язано з різними криптоскамами та іншими сірими схемами;
  • 19,4% – з відмиванням грошей;
  • 14,7% – з онлайн-гемблінгом.

У Bitrace додали, що отримання монет із цих адрес із високою ймовірністю призведе до зараження адреси і збільшить ризик додаткових AML-перевірок одержувача з боку адміністрацій централізованих бірж і правоохоронних органів.

Раніше експерти Bitrace розкрили випадок використання криптовалют для участі в азартних онлайн-іграх. Під час розслідування вони виявили позабіржовий гаманець, який із 25 вересня 2022 року до 15 жовтня 2023 року в сукупності перевів 28,8 млн USDT.

При цьому 76 транзакцій на суму понад 2,43 млн USDT виявилися пов’язані з відмиванням грошей. Також він неодноразово взаємодіяв з монетами, отриманими від гемблінгових платформ.

Надалі активи опинялися на різних централізованих біржах, зокрема Bybit, OKX і Binance.

Суд у США встановив причетність цієї адреси до діяльності з відмивання коштів. Активи були заморожені та конфісковані, додали аналітики.

Нагадаємо, у липні Bitrace повідомила про те, що злочинні синдикати відмивають отримані шахрайським шляхом криптовалюти через майданчики для азартних ігор.

Нагадаємо, у вересні Tether заморозила $1,4 млн з украдених на біржі Remitano $2,7 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.