FTX застосовувала випадкове число для генерації обсягу страхового фонду — ForkLog UA

Баланс страхового фонду FTX базувався на формулі, що включала довільне число і щоденний обсяг торгів. У цьому зізнався співзасновник платформи, що проходить через процедуру банкрутства, Гері Ван, пише The Block.

Останній виступив свідком на суді у справі співзасновника FTX Сема Бенкмана-Фріда. Раніше Ван визнав провину за пов’язаними з крахом біржі звинуваченнями та погодився допомагати слідству.

За його словами, для визначення приросту страхового фонду біржа множила добовий оборот на ~7500 і ділила отримане число на 1 млрд. Реальний розмір був нижчим за декларований показник, він не враховував обсяг доступних коштів.

Ван підтвердив прокурору, що значення на сайті не було пов’язане з фактичним розміром страхового фонду. Останній є гарантією виплат, запобігаючи автоматичному закриттю прибуткових позицій унаслідок масових ліквідацій.

Нагадаємо, 3 жовтня розпочалися слухання у справі Сема Бенкмана-Фріда. Останньому висунуто обвинувачення за сімома кримінальними статтями, включно зі змовою з метою шахрайства.

WSJ: у FTX був бекдор для Alameda Research на $65 млрд

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.