Genesis Digital Assets запустила “зелений” дата-центр для майнінгу біткоїна — ForkLog UA

Американська майнінгова компанія Genesis Digital Assets (GDA) розширила потужності з видобутку біткоїна у Швеції із запуском нового дата-центру.

Об’єкт розташований на півночі країни поруч із гідроелектростанцією в Порьюсі потужністю 417 МВт. Передбачається, що підприємство GDA використовуватиме екологічно чисту енергію від місцевого постачальника.

Потужність дата-центру на початковому етапі становитиме 8 МВт. Компанія планує модернізувати майданчик найближчим часом.

“Ми прагнемо до лідерства в індустрії майнінгу біткоїна, подаючи приклад іншим гравцям, зводячи до мінімуму наш вплив на навколишнє середовище”, – заявив співзасновник і виконавчий президент GDA Абдумалік Мірахмедов.

У рамках зобов’язань компанія співпрацює з місцевими підрядниками для організації та управління операціями на новому об’єкті.

Підприємство раніше працювало як традиційний дата-центр і є третім майнінговим об’єктом, відкритим GDA у Швеції за останні три роки.

Під управлінням компанії перебувають 19 дата-центрів у Північній Америці, Європі та Центральній Азії загальною потужністю понад 400 МВт.

Нагадаємо, експерти назвали найвигідніші країни для соло-майнінгу біткоїна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.