Гері Генслер повідомив про розгляд заявок на запуск біткоїн-ETF — ForkLog UA

SEC продовжує вивчати рішення суду у справі Grayscale, а також численні заявки на спотові біткоїн-ЕТF. Про це заявив глава відомства Гері Генслер під час слухань у Конгресі, пише The Block.

Таким чином чиновник відреагував на запитання сенатора Білла Хагерті, який поцікавився критеріями схвалення згаданого продукту.

«На які питання вам усе ще потрібні відповіді від емітентів про ринок та/або ринкову інфраструктуру, щоб це сталося?», — уточнив законодавець.

Раніше аналітики Bloomberg Джеймс Сейффарт і Ерік Балчунас оцінили ймовірність запуску спотового біткоїн-ETF до кінця 2023 року в 75%. Експерти підвищили шанси після юридичної перемоги Grayscale у справі проти SEC.

Поки регулятор не дав жодного схвалення на запуск спотових ETF на цифрове золото. Виняток Комісія зробила для подібних продуктів на базі ф’ючерсів на першу криптовалюту від ProShares і Valkyrie Investments.

31 серпня відомство відклало ухвалення рішення щодо заявок щонайменше до середини жовтня.

Нагадаємо, днями пропозицію на запуск спотового біткоїн-ETF подала Franklin Templeton.

У вересні Grayscale попросила SEC «оперативно» схвалити продукт. Заявку регулятору на конвертацію GBTC у біржовий фонд компанія надіслала ще в жовтні 2021 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.