Глава JPMorgan пообіцяв ніколи не говорити про біткоїн — ForkLog UA

Генеральний директор JPMorgan Джеймі Даймон знову розкритикував цифрові активи, назвавши першу криптовалюту марною.

“Є криптовалюти, які щось роблять і мають цінність. А є криптовалюти, які нічого не роблять, я називаю їх “домашнім камінням”. Це біткоїн та інші схожі активи”, – заявив він.

Даймон зазначив, що не хоче обмежувати свободу інших використовувати першу криптовалюту, але особисто від себе порадив “не втручатися”.

На його думку, єдиними варіантами використання біткоїна є “відмивання грошей, шахрайство, торгівля людьми та ухилення від сплати податків”. Однак він висловив підтримку проєктам, які займаються токенізацією реальних активів.

На запитання про залучення фінансових гігантів на кшталт Fidelity і BlackRock до торгівлі біткоїном через спотові ETF глава JPMorgan відповів, що йому “все одно”. При цьому раніше BlackRock позначила компанію як одного з “авторизованих учасників” свого iShares Bitcoin ETF (IBIT).

Після бесіди з журналістами Даймон пообіцяв більше ніколи не торкатися теми біткоїна в прямому ефірі.

CEO JPMorgan завжди був затятим противником цифрових активів. У жовтні 2021 року він заявив, що біткоїн “нічого не вартий”, і зазначив непопулярність своєї думки. Пізніше він назвав криптовалюти “децентралізованими схемами Понці”.

У січні 2023 року Даймон засумнівався в ліміті емісії біткоїна в 21 млн монет.

Нагадаємо, у грудні топменеджер на зустрічі із законодавцями США заявив про необхідність впровадження серйозних обмежень для цифрових активів, закликавши до їх “закриття”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.