Grayscale Investments подала заявку на запуск ф’ючерсного ETF на Ethereum — ForkLog UA

Grayscale Investments направила в SEC пропозицію про запуск біржового фонду на базі ф’ючерсів, що торгуються на CME, на Ethereum. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Заява підпадає під дію Закону про цінні папери 1933 року, який регулює сировинні товари та спотові біткоін-ETF.

Раніше Grayscale подавала заявку на аналогічний продукт відповідно до Закону про інвестиційні компанії 1940 року, на основі якого реєструється більшість біржових фондів.

У вересні управляюча цифровими активами Hashdex подала заявку в SEC на запуск ETF на основі Ethereum та фьючерсів, які торгуються на CME, на основі другої за капіталізацією криптовалюти. Документ ґрунтується на Законі про цінні папери 1933 року.

Grayscale виступила із ініціативою щодо запуску біржового фонду на основі фьючерсів на Ethereum після того, як суд задовольнив її прохання про конвертацію Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) в спотовий біткоін-ETF.

Апеляційний суд погодився з тим, що відомство так і не пояснило, чому спотові та фьючерсні біржові фонди на основі першої криптовалюти суттєво відрізняються.

Раніше аналітики JPMorgan заявили, що вердикт суду у справі Grayscale може наблизити остаточне схвалення спотового біржового фонду на основі цифрового золота.

Нагадаємо, Grayscale попросила SEC «оперативно» схвалити спотовий біткоін-ETF.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.