Grayscale попросила SEC «оперативно» схвалити спотовий біткоїн-ETF — ForkLog UA

Під час затяжних дебатів юристи Grayscale відзначили непослідовне ставлення SEC до криптоінвестиційних продуктів і попросили регулятора «оперативно» схвалити спотовий біткоїн-ETF.

Керуюча фірма підготувала лист до регулятора після того, як 29 серпня суд у США задовольнив її клопотання. Апеляційна інстанція зобов’язала Комісію переглянути своє рішення.

У червні 2022 року організація подала позов проти регулятора за відмову перетворити GBTC на ETF. Заявку в SEC на конвертацію продукту компанія надіслала в жовтні 2021 року.

«Ми вважаємо, що Комісія не має жодних підстав ставитися до трасту інакше, ніж до [біржових продуктів], які інвестують у ф’ючерсні контракти на біткоїн», — написали адвокати.

Grayscale стверджує, що спотовий біткойн-ETF схвалять, оскільки він ґрунтується на тій самій угоді про нагляд за ринком, що й Чиказька товарна біржа, яку SEC визнала достатньою для ф’ючерсних біржових фондів на основі першої криптовалюти.

Апеляційний суд погодився, що відомство так і не пояснило, чому ці два продукти суттєво різняться.

Згідно з листом Grayscale, американські інвестори змушені використовувати «менш ефективні та складніші структури продуктів», ніж спотові біткоїн-ETF, вказуючи на нещодавній приплив коштів у ф’ючерсні інструменти.

«Ми вважаємо, що майже мільйон інвесторів трасту заслуговують на чесне ігрове поле якомога швидше», — підсумували в компанії.

Нагадаємо, аналітики JPMorgan заявили, що вердикт суду у справі Grayscale може наблизити остаточне схвалення спотового біржового біткоїн-фонду.

Подія також змусила експертів Bloomberg Джеймса Сейффарта та Еріка Балчунаса підвищити ймовірність запуску подібних продуктів у США до кінця 2023 року до 75%.

Раніше ексглава SEC Джей Клейтон назвав неминучим схвалення спотового біткоїн-ETF.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.