Iris Energy витратить $19,6 млн на купівлю 7000 біткоїн-майнерів — ForkLog UA

Австралійська майнінгова компанія Iris Energy збільшить потужності з видобутку біткоїна з 5,6 EH/s до 7 EH/s — на 25% — після купівлі нових майнерів у Bitmain.

Фірма уклала угоду з китайським виробником про купівлю 7000 пристроїв Antminer S21 останнього покоління за $19,6 млн. Постачання очікується на початку 2024 року.

Із загальної суми угоди Iris Energy до відвантаження внесе аванс у розмірі $16,7 млн, решту $2,9 млн виплатить із відстрочкою до року.

Майнери обійдуться компанії за ціною $14 за TH/s. За даними Hashrate Index, ринкові котирування пристроїв із рівнем енерговитрат менше ніж 25 J/TH становлять на момент написання $15,95 за TH/s. 

Згідно із заявою, Antminer S21 забезпечує енергоефективність у 17,5 J/TH, що є найкращим показником в індустрії.

Компанія планує розгорнути майнери на власному підприємстві в Чілдрессі (Техас). Дата-центр продовжує модернізуватися з метою доведення його потужності з поточних 20 МВт до 80 МВт.

У короткострокових планах Iris Energy — довести хешрейт одного цього об’єкта до 9,7 EH/s. Надалі показник має сягнути 30 EH/s.

Партія Antminer S21 збільшить хешрейт Iris Energy на 1,4 EH/s. Фірма також має намір отримати від Bitmain пристрої Antminer S19 XP.

Покупку обладнання у виробника Iris Energy профінансує з грошових резервів (близько $64 млн), операційних доходів і, за необхідності, готова вдатися до відкритих кредитних ліній.

Нагадаємо, у серпні фірма інвестувала $10 млн у графічні процесори Nvidia останнього покоління для створення генеративного ШІ та майнінгу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.