Жителі США провели криптотранзакції на $1 трлн протягом року — ForkLog UA

З липня 2022 по червень 2023 року жителі США здійснили криптовалютні транзакції на суму понад $1 трлн, що є найвищим показником у світі. Про це свідчить звіт аналітичної компанії Chainalysis.

Загалом на Північну Америку припадає 24,4% глобального обсягу транзакцій за вказаний період.

Ключовим драйвером цієї активності є інституційні інвестори. 76,9% від загальної кількості операцій становлять перекази на суму $1 млн і вище.

Крах біржі FTX і початок кримінального процесу над Семом Бенкманом-Фрідом зумовив відтік з ринку великих гравців. Однак більший вплив на галузь справила березнева криза, що ознаменувалася закриттям дружніх до криптовалюти банків Silicon Valley Bank, Silvergate і Signature.

Починаючи з червня активність у регіоні відновлюється.

Поряд із цим Chainalysis відзначили зниження використання стейблкоїнів із 70,3% до 48,8% від обсягу ончейн-транзакцій у регіоні за останній рік. При цьому більшість операцій зі “стабільними монетами” здійснюється на біржах, які не мають ліцензії в США.

Північна Америка, як і раніше, домінує в глобальному обороті сектора децентралізованих фінансів. Станом на червень ончейн-активність у США і Канаді “відносно порівну розподілялася між DeFi і централізованими біржами”, з’ясували аналітики.

Нагадаємо, у глобальному рейтингу прийняття криптовалют за 2023 рік від Chainalysis перші рядки посіли Індія, Нігерія, В’єтнам, США та Україна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.