JPMorgan: SEC загрожують позови в разі відхилення біткоїн-ETF — ForkLog UA

Якщо Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовиться схвалити заявки на спотові біржові фонди на основі першої криптовалюти, то “може спровокувати безліч судових позовів”, вважають експерти JPMorgan. Про це повідомляє The Block.

“Ми вважаємо, що нова юридична тяганина з питання запуску спотових біткоїн-ETF – це не те, з чим SEC захоче знову зіткнутися”, – зазначив керуючий директор компанії Ніколаос Панігірцоглу.

На його думку, негативний сценарій малоймовірний, але “можливий”.

У звіті зазначено, що керівники активами, схоже, домоглися прогресу у співпраці з Комісією щодо технічного боку питання і внесення поправок до документів, які прояснюють положення про маніпулювання ринком і об’єднання клієнтських коштів.

За словами аналітиків, нещодавній зліт біткоїна до $35 000 “підживлювався інституційним попитом”, на відміну від спостережуваних у попередніх кварталах показників роздрібної торгівлі.

“Наприклад, наша позиція за біткоїн-ф’ючерсами на CME, яка використовується переважно інституційними інвесторами, різко зросла за останній тиждень, піднявшись не тільки до найвищого рівня цього року, а й до рівнів, які востаннє спостерігали в серпні 2022 року”, – наголосили аналітики.

При цьому еквівалентна Ethereum-позиція залишається “стриманою”, додали в JPMorgan.

Раніше експерти фірми дійшли висновку, що новий інвестиційний криптопродукт можуть схвалити вже “протягом місяців”. Фахівці відзначили відсутність апеляції Комісії на рішення суду у справі Grayscale. Суд зобов’язав відомство не перешкоджати перетворенню біткоїн-трасту на біржовий фонд.

Нагадаємо, у вересні в JPMorgan засумнівалися, що запуск ETF змінить правила гри для крипторинку через низький інтерес до продукту в тих юрисдикціях, де їх дозволили.

Пізніше аналітики Matrixport спрогнозували зростання цифрового золота в разі схвалення продукту до $42 000-56 000. У CryptoQuant отримали значення в $50 000-73 000.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.