Капіталізація стейблкоїна FDUSD зросла на 51% за місяць — ForkLog UA

За останні 30 днів капіталізація стейблкоїна First Digital USD (FDUSD) збільшилася на 51,4%, згідно з CoinGecko. Показник досяг $393,7 млн.

Для порівняння: капіталізація Tether (USDT) за останній місяць скоротилася на 1%, Binance USD (BUSD) – на 20,2%. При цьому TrueUSD (TUSD) за той самий період зріс на 10,3%.

На момент написання FDUSD посідає 11 місце в рейтингу стейблкоїнів. Забезпечена доларом США монета запущена гонконгською компанією First Digital Labs у червні 2023 року. Актив доступний у мережах Ethereum і BNB Chain.

26 липня Binance додала стейблкоїн у лістинг і на короткий час скасувала комісію в парах BNB/FDUSD, FDUSD/BUSD і FDUSD/USDT. У серпні криптовалютна біржа прибрала збори для пари BTC/FDUSD.

Раніше глава Binance Чанпен Чжао розкритикував USDT, назвавши актив “чорною скринькою” з “певним” рівнем ризику. Незабаром після цього стало відомо, що біржа перевела частину резервів USDC в інший стейблкоїн.

“Понад 90% пропозиції FDUSD зосереджено на Binance без реальної присутності в DeFi або ончейн-додатках. На поточний момент нічого особливо цікавого”, – заявив The Block аналітик Nansen Мартін Лі.

Нагадаємо, раніше у Kaiko вказали на проблеми USDT із прив’язкою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.