Команда Polkadot розгорне 1000 парачейнів — ForkLog UA

Основний розробник екосистеми Polkadot – компанія Parity Technologies – розширить ліміт парачейнів в екосистемі зі 100 до 1000 після оновлення “асинхронного забезпечення”. Про це повідомляє The Block.

Виступаючи на конференції sub0 у Лісабоні, глава відділу розробки Parity Софія Голд зазначила, що прийдешній апдейт покращує протокол консенсусу Polkadot. Оновлення покликане скоротити час створення блоку в парачейнах з 12 до 6 секунд, а також збільшити його місткість у 5-10 разів.

“Асинхронна підтримка забезпечує гнучке планування нашої майбутньої роботи з масштабування. У нас є надійна дорожня карта, що дає змогу змусити Polkadot підтримувати 1000 парачейнів і понад 1 млн транзакцій на секунду. Дизайн готовий – ми знаємо, як масштабувати мережу в найближчому майбутньому”, – підкреслила Голд.

Реліз “асинхронної підтримки” в тестовій мережі Rococo заплановано приблизно за два тижні.

Розробниця додала, що до кінця 2024 року Polkadot потроїть кількість валідаторів до 1000, назвавши ініціативу “найзначнішою еволюцією консенсусу парачейнів” з моменту їх запуску два роки тому.

У жовтні 2021 року команда Polkadot анонсувала проведення аукціонів за слоти парачейнів. Перший раунд завершився в середині грудня – переможцями стали Clover Finance, Parallel Finance, Astar, Moonbeam і Acala.

У лютому 2022 року добіг кінця дев’ятий аукціон, де виграв проєкт HydraDX. Користувачі заблокували на його підтримку понад 2,46 млн DOT загальною вартістю $50,65 млн.

Нагадаємо, у вересні компанія Circle випустила стейблкоїн USDC на базі парачейна Asset Hub.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.