Комісія з цінних паперів і бірж США оскаржила апеляцію Ripple у справі про статус XRP — ForkLog UA

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) оскаржила блокування апеляції Ripple Labs стосовно рішення судді про часткове невизнання XRP цінними паперами.

У липні 2023 року суд південного округу Нью-Йорка вирішив, що програмні продажі токена та інші розподіли не є пропозицією та продажем інвестиційних контрактів. Після цього SEC подала апеляцію.

У своєму зверненні агентство вказало, що рішення судді у спрощенному порядку підіймає «ті самі юридичні питання, які потребують проміжного або попереднього розгляду федеральним апеляційним судом». Це випливає з закону, який дозволяє оскаржувати певні рішення до завершення розгляду справи.

За думкою SEC, запропонований спосіб вирішення суперечки прискорить завершення процесу.

Раніше Ripple Labs вимагала скасувати ходатайство про проміжний апеляційний розгляд SEC, оскільки не бачила юридичних підстав для оскарження рішення.

За думкою юристів Ripple, апеляція лише ускладнить процес і не сприятиме винесенню остаточного рішення.

Нагадаємо, що SEC і Ripple знаходяться в судовому конфлікті з 2020 року. Комісія звинуватила компанію в незареєстрованому продажу цінних паперів у вигляді XRP на суму $1,3 мільярда. Учасниками відповідно до справи також є генеральний директор Бред Гарлінґхаус і співзасновник Кріс Ларсен.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.