Криптофонди зіткнулися з відтоком на $16 млн — ForkLog UA

Приплив у криптовалютні інвестиційні продукти, який тривав 11 тижнів, змінився відтоком – з 9 по 15 грудня з криптофондів вивели $16 млн. Такі дані наводить CoinShares.

Аналітики зазначили, що це швидше була фіксація прибутку, а не зміна настроїв на ринку. За їхніми даними, торговельна активність залишалася значно вищою за середньорічний рівень – $3,6 млрд за тиждень проти показника з початку року в $1,6 млрд.

Зі “стандартних” біткоїн-фондів вивели $32,8 млн. Втрати структур, що дають змогу відкривати шорт за першою криптовалютою, виявилися набагато скромнішими – лише $0,3 млн.

Ethereum-фонди втратили $4,4 млн, тоді як у попередній звітний період приплив склав $9,7 млн. З інструментів на основі Avalanche вивели $1 млн.

Інші альткоїни продемонстрували протилежну динаміку – загальний приплив склав $21 млн. Основними бенефіціарами в CoinShares назвали Solana, Cardano, XRP і Chainlink: $10,6 млн, $3 млн, $2,7 млн і $2 млн відповідно.

Наприкінці листопада в Matrixport спрогнозували, що перша криптовалюта подорожчає до $63 140 до квітня 2024 року і до $125 000 – до кінця наступного календарного року.

Пізніше Glassnode вказали на передумови волатильних коливань біткоїна в діапазоні 50% навколо рівня $36 000, а в Bitwise передбачили новий максимум для цифрового золота на рівні $80 000.

Нагадаємо, аналітики JPMorgan припустили, що 2024 року Ethereum перевершить біткоїн та інші криптовалюти завдяки майбутнім оновленням щодо масштабування блокчейна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.