Курс CRV впав нижче рівня $0,4 на фоні переказу токенів на Binance — ForkLog UA

Ціна криптовалюти Curve DAO (CRV) опускалась нижче рівня $0,4 на фоні переміщення токенів, придбаних у засновника проекту Михаїла Єгорова, на біржу Binance.

Власник 2,5 млн CRV (адреса 0xb0b8) передав 609 000 CRV на біржу, згідно з PeckShield.

Єгоров скоротив свій володіння в DEX протягом серії угод в серпні для зменшення ризику ліквідації зобов’язань у DeFi-протоколах.  

На сьогодні засновник Curve продав загалом 157,6 млн CRV на суму $47,4 млн. Його загальний борг за послуги криптокредитування становить близько $107,1 млн. 

Припускалося, що покупці не будуть продавати CRV протягом наступних шести місяців.

З урахуванням поточної ціни вони опинились з нереалізованим збитком.

Декілька годин потому токени були виведені з Binance. На цьому тлі ціна CRV повернулась вище $0,4. За даними CoinGecko, за останню добу вартість активу зросла на 2,5%.

Нагадаємо, що 30 липня хакер атакував пули ліквідності Curve Finance і вивів понад $50 млн, використовуючи вразливість у програмному коді Vyper.

Незабаром після інциденту засновник DeFi-протоколу Михайло Єгоров почав активно продавати токени CRV на позабіржовому ринку. Поміж покупцями були відомі учасники криптоіндустрії, включаючи спізасновника Tron Джастина Сана. $5 млн на ці цілі виділила Binance.

В вересні минулого року пов’язана з хедж-фондом Three Arrows Capital (3AC) адреса вивела 20 945 stETH (~$33 млн) з пулу ліквідності у Curve Finance.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.