Масштабна конференція N Crypto Conference 2024 відбудеться у Києві 19 квітня — ForkLog UA

N Crypto Conference 2024, що відбудеться 19 квітня о 13:00 у КВЦ Парковий, Київ, створить унікальну можливість для учасників ознайомитися з ключовими аспектами криптовалютних технологій та трендів.

Подія буде включати експозиційну та розважальну зони для нетворкінгу, виступи від експертів з різних сфер, розіграші від партнерів та afterparty для учасників, обговорення ретродропів та перспективні блокчейн-проєкти.

Участь у конференції надасть можливість поглибити розуміння Web3, ШІ, криптовалютних технологій, трендів та інновацій у сфері фінансів та технологій блокчейну.

Серед спікерів вже заявлена Ксенія Житомирська (CTO Trustee Plus), Петро Білик (Juscutum), В’ячеслав Кумченко та багато інших. Повний перелік експертів ще доповнюється та буде оголошено найближчим часом.

Розклад заходу буде оголошено 10 квітня. Встигніть придбати квитки у першій хвилі за приємною ціною! Крім того, нашим читачам ми пропонуємо скористуватись спеціальним промокодом FORKLOGUA, що надасть додаткову знижку 10%. Зустрінемось на конференції!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.