Мережа магазинів Trader Joe’s подала до суду на однойменну DEX — ForkLog UA

Американська мережа продуктових магазинів Trader Joe’s подала позов про захист товарного знака проти DEX Trader Joe через “занадто схожу” назву. Про це повідомляє Blockworks.

Компанія звинуватила платформу та її співзасновника Ченга Чі Лю в навмисній крадіжці айдентики. За словами юристів, біржа створила історію навколо вигаданого “трейдера Джо”, тісно пов’язаного з брендом супермаркету.

У позові також сказано, що логотип біржі копіює колірну гамму оригіналу. На зображенні DEX намальований фермер у червоній кепці, при цьому мережа супермаркетів використовує просто напис того ж кольору.

Згідно з судовими документами, співзасновник Лю є громадянином Китаю, який проживає в Сінгапурі. Він значиться власником домену traderjoexyz.com.

Сторона обвинувачення стверджує, що під час очної ставки представники платформи намагалися приховати історію походження брендингу і самого персонажа.

“Відповідачі не домагалися і не отримували дозволу у Trader Joe’s, щоб назвати свою платформу на честь Trader Joe”, – йдеться в заяві.

Використання біржею відомого товарного знака дає їм змогу отримувати комерційну вигоду від більш глобальної репутації продуктової мережі, вважають юристи.

За даними Token Terminal, Trader Joe запущена 2021 року анонімною командою і працює на блокчейні Avalanche як некастодіальний сервіс для обміну криптовалют. Спочатку проєкт був форком SushiSwap.

Розробники DEX завжди використовують псевдоніми, зокрема і всередині компанії.

“Приховування своєї особистості як від сторонніх, так і один від одного в повсякденних ділових відносинах свідчить про намір уникнути виявлення, підірвати судовий процес і діяти без юридичних наслідків”, – підкреслили юристи продуктової компанії.

Оригінальний Trader Joe’s вимагає від суду офіційної заборони на використання біржею відповідної торгової марки та зображень. Фірма також просить повернення права на доменне ім’я та відшкодування будь-яких додаткових збитків.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року спадкоємці Джона Рональда Руела Толкіна – автора “Володаря перснів” – здобули перемогу в розгляді проти творця монети JRR Token. Його зобов’язали видалити весь контент, що порушує правила, і оплатити судові витрати.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.