Meta провела реструктуризацію ШІ-підрозділів — ForkLog UA

Корпорація Meta розпустила команду, яка відповідала за регулювання та запобігання потенційним загрозам під час розробки штучного інтелекту. Про це повідомляє The Information з посиланням на корпоративне повідомлення.

Частина співробітників ліквідованого підрозділу приєдналася до відділу генеративного ШІ компанії, а інша розпочала роботу над інфраструктурним напрямком.

Незважаючи на перерозподіл усередині фірми, члени команди “відповідальності”, як і раніше, прихильні до ідей безпечного використання штучного інтелекту, йдеться в документах.

Реструктуризація відбувається в міру наближення кінця “року ефективності” – так назвав його генеральний директор Meta Марк Цукерберг у березневому звіті. Тоді він неодноразово згадував про необхідність перерозподілу робочих ресурсів і усунення “кількох рівнів управління”.

“Оскільки минулого року ми скоротили штат співробітників, одним із дивовижних результатів стало те, що багато справ пішли швидше. Озираючись назад, я недооцінив непрямі витрати на менш пріоритетні проекти”, – зазначив Цукерберг.

У листопаді 2022 року Meta звільнила команду дослідників машинного навчання в стеку ШІ-інфраструктури. До цього корпорація оголосила про скорочення 11 000 співробітників.

Забезпечення безпеки штучного інтелекту стало пріоритетним напрямом для провідних гравців з огляду на пильну увагу регулювальних органів до індустрії.

У травні адміністрація президента США Джо Байдена провела зустріч із керівниками Google, Microsoft, OpenAI і Anthropic, на якій обговорили пов’язані з ШІ ризики. Того ж місяця екс-CEO OpenAI Сем Альтман виступив перед Конгресом США і закликав уряд врегулювати використання і розробку технології.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що після запуску ChatGPT кількість фішингових атак зросла на 1265%.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.