Метавсесвіт Horizon Worlds від Meta розшириться на мобільні пристрої — ForkLog UA

Компанія Meta почала експансію метавсесвіту Horizon Worlds за межі VR-гарнітур, відкривши ранній доступ до першого світу на мобільних пристроях і комп’ютерах.

Згідно із заявою, невелика кількість користувачів тепер можуть увійти в простір гри Super Rumble через застосунок Meta Quest для Android. Версія для пристроїв на iOS вийде найближчими тижнями.

Доступ також можливий на сайті Horizon Worlds через будь-який веб-браузер.

“Хоча гарнітури Quest є найбільш захопливим способом участі в метавсесвіті, ми вважаємо, що точок входу має бути кілька. Перенесення світів на більшу кількість поверхонь – крок до реалізації цієї концепції та відкриття досвіду для більшої кількості людей”, – зазначили в Meta.

У повідомленні компанія наголосила, що для мобільних пристроїв в метавсесвіті використовуються ті самі функції безпеки, що й на Quest, включно із захистом підлітків.

Усі версії Horizon Worlds безкоштовні, брати участь у віртуальному просторі може будь-яка людина віком від 13 років. На момент написання додаток підтримується тільки в Канаді, Франції, Ісландії, Ірландії, Іспанії, Великій Британії та США.

Компанія має намір поступово розширювати ранній доступ до метавсесвіту в мобільній і веб-версіях за результатами отриманих відгуків і досвіду.

“У міру того, як ми розгортатимемо більше світів упродовж наступних кількох місяців, ви зможете тусуватися з друзями, сміятися з ними на комедійних шоу і насолоджуватися безкоштовними концертами та подіями з будь-якого підключеного до мережі пристрою”, – заявили в Meta.

Нагадаємо, у квітні правозахисники закликали компанію ввести обмеження на допуск у метавсесвіт неповнолітніх.

Що таке метавсесвіти та які з них можна досліджувати вже зараз?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.