MoonPay запустив інвестиційний підрозділ із фокусом на Web3 — ForkLog UA

Платіжний сервіс MoonPay оголосив про запуск венчурного підрозділу, який зосередиться на фінансових і Web3-стартапах на ранній стадії.

MoonPay Ventures вже інвестувала в кілька компаній, зокрема BCB Group, Brut, BeatClub, Absolute Labs, Create/OS, BridgeTower Capital, Mythical Games та інші.

Крім фінансової підтримки, організація надасть проєктам професійні консультації та пропрацює їхню бізнес-модель.

«Новий венчурний підрозділ використовує досвід і ресурси MoonPay для забезпечення стартапам наставництва, передання галузевого досвіду і доступу до великої мережі з понад 500 партнерів, що охоплюють провідні блокчейни першого і другого рівня, торговельні майданчики, гаманці та біржі», — ідеться в пресрелізі.

MoonPay Ventures увійде до групи корпоративного розвитку компанії. Її очолить Абхай Маваланкар, який понад 10 років працював у Morgan Stanley, Centerview і Cisco Investments за інвестиційним і банківським напрямком.

«З огляду на нашу позицію у сфері платежів і Web3, ми маємо у своєму розпорядженні унікальні можливості для виявлення та інвестування в найперспективніші проєкти та команди, а також сподіваємося на співпрацю з цими новаторами для створення доступного фінансового майбутнього», — додав Маваланкар.

Нагадаємо, у січні 2022 року MoonPay запустив сервіс із купівлі NFT за допомогою платіжних карт. Раніше стартап створив консьєрж-службу для придбання невзаємозамінних токенів і криптовалют.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.