Nvidia вдосконалила мобільність роботів за допомогою штучного інтелекту — ForkLog UA

Компанія Nvidia зробила значний стрибок у “спритності” роботів завдяки ШІ-інструменту Eureka, який навчає механізми складних навичок на кшталт обертання ручкою.

Нейромережа також навчила роботів відкривати шухляди і шафи, кидати і ловити м’ячі, використовувати ножиці та виконувати інші завдання.

Eureka заснована на великій мовній моделі GPT-4 від OpenAI Сема Альтмана і використовує генеративний ШІ для написання коду.

Згідно із заявою компанії, створені штучним інтелектом “програми заохочення”, які навчають ботів методом проб і помилок, перевершують аналоги від профільних експертів у 80% завдань.

Eureka не вимагає підказок або заготовлених шаблонів для виконання завдань. Технологія враховує попередні відгуки розробників і на їхній основі коригує стимули для отримання більш точних результатів.

На продукті Nvidia вже навчили безлічі завдань чотириногих і двоногих роботів, квадрокоптерів, а також механізми-маніпулятори.

“Використовуючи моделювання з GPU-прискоренням Eureka може швидко обробляти великі партії кандидатів на винагороду для більш ефективного навчання. Потім нейромережа збирає інформацію про ключові статистичні дані та покращує функції заохочення. Таким чином, ШІ самовдосконалюється”, – пояснили в компанії.

https://forklog.com/wp-content/uploads/humanoid.mp4

Нагадаємо, у жовтні технологічна фірма оголосила про співпрацю з тайванським виробником електроніки Hon Hai Technology Group (Foxconn) для прискорення “індустріальної революції” в галузі штучного інтелекту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.