Обсяг торгів на Binance.US обвалився на тлі конфлікту з SEC — ForkLog UA

16 вересня торговий оборот американського підрозділу Binance опустився до $5,1 млн на тлі реструктуризації та відходу CEO Браяна Шредера після претензій SEC. Для порівняння, рік тому показник становив $230 млн, пише Cointelegraph.

Мінімум ($2,97 млн) цього місяця досягнуто 9 вересня.

5 червня SEC подала в суд на Binance та її CEO Чанпена Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів.

6 червня регулятор направив клопотання про заморожування цифрових активів американського підрозділу біржі.

9 червня користувачі втратили можливість депонування доларів, що викликало продаж з боку охочих вивести кошти у фіаті. На тлі цього на платформі сформувався дисконт у котируваннях біткоїна в парі з доларом – показник досяг ~$2200 (7,3%).

17 червня SEC і Binance уклали угоду про клієнтські кошти в США. Біржа відновила виведення активів, проте в компанії попередили, що ситуація може змінитися.

У вересні слідом за Шредером філію покинули глави юридичного відділу Крішна Джувваді та відділу ризиків Сідні Маджаля, згідно з WSJ.

Пізніше SEC звинуватила Binance.US у небажанні співпрацювати. Згідно з регулятором, дії платформи порушують домовленості між сторонами про заборону виведення коштів за кордон.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.