Один із найдорожчих NFT із серії BAYC подешевшав на 80% — ForkLog UA

Рідкісний невзаємозамінний токен #8585 з колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC) продали за рекордно низькі 153 ETH (~$254 000). Актив втратив у ціні 80% за 11 місяців.

У жовтні 2022 року цей NFT купили за 777 ETH — близько $1 млн на момент угоди. Навіть враховуючи відновлення ринку з минулої осені, актив подешевшав у фіатному еквіваленті в чотири рази.

Після угоди BAYC #8585 втратив статус одного з найдорожчих токенів у колекції. Він вважався рідкісним за рахунок свого «трипового» хутра, корони та інших атрибутів.

BAYC #8585. Джерело: OpenSea. 

За даними NFTGo, продаж відбувся 20 серпня на торговому майданчику X2Y2.

Новий власник цифрового активу є завзятим колекціонером NFT. У його портфоліо 176 токенів із 15 колекцій. Серед недавніх покупок значаться інші BAYC і три CryptoPunk.

Раніше маркетплейс OpenSea оголосив про відключення інструменту для примусового збору роялті з 31 серпня. Рішення зустріло критику від авторів колекцій, які вважають його зазіханням на право власності.

Творець BAYC, студія Yuga Labs, теж різко відреагувала на заяву OpenSea. Компанія почне роботу над тим, щоб заборонити майданчику торгувати їхніми колекціями в міру поступової відмови від роялті.

«Yuga вірить у захист авторських гонорарів, щоб творці отримували належну винагороду за свою роботу», — заявив генеральний директор фірми Даніель Алегре.

У червні сумарний обсяг виплат роялті за NFT-колекціями знизився до дворічного мінімуму — майже 1000 ETH.

Нагадаємо, у жовтні 2022 SEC розпочала розслідування щодо діяльності Yuga Labs, що стоїть за NFT-колекцією Bored Ape Yacht Club (BAYC).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.