Опитування: 3% співробітників блокчейн-індустрії отримують зарплату в криптовалюті — ForkLog UA

Близько 88% співробітників у блокчейн-індустрії працюють віддалено, але тільки 3% отримують зарплату в цифрових активах. Про це йдеться в результатах опитування Pantera Capital.

Згідно зі звітом, кожен п’ятий із 1600 респондентів коли-небудь приймав оплату в криптовалюті. При цьому найчастіше таким способом користувалися керівники.

Більшість віддавали перевагу стейблкоїнам USDT або USDC, тільки 13% обирали біткоїн.

Основна частина співробітників криптонапрямку проживає в США (35%), на другому місці розташувалася Латинська Америка (29,7%), а на третьому — Європа і Близький Схід (23,5%). Азійсько-тихоокеанський регіон посів останню сходинку з 11,6%.

У криптоіндустрії налічується близько 21 300 робочих місць.

Оплата праці в галузі також залежить від регіону. У Північній Америці блокчейн-розробники отримують у середньому $193 000 за рік. Це демонструє «різку різницю» порівняно з рештою світу. Наприклад, латиноамериканський регіон пропонує зарплату в $104 771.

Web3-розробники заробляють трохи більше за колег із Web 2.0. Середня оплата праці останніх у США становить $166 100.

Топменеджери криптоіндустрії заробляють від $147 363 до $335 400 залежно від рівня їхньої компанії.

Нагадаємо, згідно зі звітом Coinbase, 20% американців володіють цифровими активами — у цій групі налічується близько 52 млн осіб.

Водночас за результатами опитування Pew Research Center, дві третини жителів Сполучених Штатів із недовірою ставляться до криптоактивів через банківську кризу і проблеми з регулюванням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.