Підвищення прибутковості державних облігацій США знизило привабливість біткоїна — ForkLog UA

З початку третього кварталу перша криптовалюта та індекс S&P 500 демонструють зниження на 14% і 3% відповідно. Причина полягає в підвищенні прибутковості безризикових державних облігацій США, пише CoinDesk.

Премія за ризик акцій — різниця між відношенням прибутку компонентів S&P 500 до суми їх цін і доходністю UST 10Y — знизилась до -0,58, мінімум з 2009 року. З 2008 року метрика в середньому становила 3,5 п.

Якщо розглядати лише дивідентну доходність, то різниця з доходністю десятирічних американських державних облігацій понизилась до -2,87, мінімум з липня 2007 року.

Іншими словами, привабливість інвестування в акції та інші ризиковані активи помітно знизилась на тлі набагато вищої доходності цінних паперів Казначейства США, які багатьма інвесторами сприймаються як “притулок”, пояснили в виданні.

Схожа ситуація також означає менший стимул інвестувати в біткоін, якщо останній сприймати як аналог технологічних акцій.

Дані: TradingView, CoinDesk.

На фоні стабільності першої криптовалюти кореляція біткоіна з доларом США опустилася до нуля, з провідними фондовими індексами — стала слабо від’ємною.

Згідно з Лукасом Оутумуро з IntoTheBlock, стійкість цифрового золота пояснюється позитивними очікуваннями запуску спотового біткоін-ETF і переносом виплат компенсацій клієнтам Mt.Gox.

«Тенденція, здається, сигналізує про наближення бичачого циклу. Хоча незрозуміло, як довго це триватиме макроекономічній обстановці, що постійно усладнюється, мережеві дані демонструють подальше накопичення монет ходлерами», — підкреслив експерт.

У ABMCrypto з посиланням на метрики NVT, aSORP і CDD відзначили відсутність активності ведмедів. Технічна картина у вигляді RSI, Chaikin Money Flow і MACD свідчить про шанси на відновлення позитивної динаміки після певної консолідації, додали журналісти.

Дані: TradingView, ABMCrypto.

Незважаючи на наближення Uptober над ризиковими активами тяжіє потенційний шатдаун через бюджетні розбіжності.

«Ринки тепер з ймовірністю в 70%+ очікують припинення роботи уряду 2 жовтня», — відзначив партнер SmithAmundsen LLC Джо Карласаре.

Раніше співзасновник BitMEX Артур Хейес допустив можливий короткочасний захід біткоіна у зону нижче $20 000 з наступним новим бичачим імпульсом. Однак у вересні він вказав на позитивні перспективи цифрового золота незважаючи на політику ФРС.

Нагадаємо, засновник Edelman Financial Engines Рік Едельман спрогнозував зростання ціни першої криптовалюти до $150 000 до літа 2025 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.