Пов’язаний із картелем Сіналоа Ethereum-гаманець потрапив під санкції США — ForkLog UA

Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) запровадило санкції проти Хіменеса Кастро — члена мексиканського наркокартелю Сіналоа. Він використовував Ethereum-гаманець для переказу коштів, пов’язаних із контрабандою фентанілу.

«Хіменес Кастро доручив кур’єрам, які базуються у США, забирати готівку у Сполучених Штатах і депонувати кошти на різні цифрові гаманці для здійснення платежів безпосередньо Лос-Чапітос і для реінвестування у виробництво фентанілу», — ідеться в заяві відомства.

Згідно з Arkham, активність за відповідним гаманцем уперше було зафіксовано в січні. Протягом двох місяців на адресу надійшло близько $740 000. Використовувалися біржі Binance і Coinbase.

Кастро внесено до Списку особливо визначених громадян і заблокованих осіб OFAC, фактично заморозивши активи в США і заборонивши громадянам країни мати з ним справу.

В організації наголосили, що Лос Чапітос відповідальні за значну частину незаконного обігу фентанілу та інших смертельних наркотиків, що ввозяться до Сполучених Штатів.

Раніше аналітики Elliptic розповіли про схему постачання фентанілу за криптовалюту.

У 2023 році уряд США почав продавати біткоїни, конфісковані з даркнет-маркетплейса Silk Road. У березні влада обміняла 9861 BTC за $215 млн, а в липні надійшло в рух 9824 BTC (~$300 млн на момент переміщення).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.